Правила поведінки здобувачів освіти у Маяківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Правила поведінки учнів базу­ються на чинному законодав­стві України

Ми – у безпеці

1.Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також); шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.

2.Йти зі школи та її території в урочний час мож­на лише з дозволу вчителів.

3.Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над лю­диною є неприпустимими фор­мами поведінки у школі та за її межами.

4.Учні дбають про безпеку свою та своїх друзів: не відчиняють вікна та не сидять на підвіконні, не катаються на перилах, уникають штовханини та бійок.

5.Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

Ми – ввічливі

1. Учні знають про цінності своєї школи і поважають їх.

1. Чують вчителя та своїх товаришів.

1. Учні та вчителі висловлюють свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей.

1. Учні проявляють повагу до старших, піклуються про молодших.

1. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

Ми – старанні і наполегливі у навчанні

1. Учні приходять до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче міс­це, готує все необхідне навчаль­не приладдя до уроку.

2. Учні вчасно заходять до класу на урок.

3. Учні запитують дозволу вчителя, якщо треба вийти з класу під час уроку.

4. Учні уважні на уроках та не відволікаютьсвоїхтоваришіввіднавчання.

5. Учні серйозно ставляться до навчання і не відволікаються на сторонні предмети під час уроку (іграшки, телефони, плеєри, солодощі тощо)

6. Учні старанно виконують домашні завдання.

7. Учні залишають верхній одяг у роздягальні.

8. У разі пропуску занять учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.